STIRI BUZAU Patru puncte de prim-ajutor pe perioada caniculei, amenajate de Primărie 29 iunie 2017 de Stiri Buzau Media DISTRIBUIE Primăria municipiului Buzău a amenajat patru puncte de acordare a asistenței medicale pe perioada caniculei. De asemenea, în această perioadă, printr-un protocol cu Primăria Buzău, orice farmacie din municipiu se constituie în punct de prim ajutor. Știri despre: stiri buzau Stiri Buzau Media 29 iunie 2017 29 iunie 2017 Articolul anterior Încă două zile de foc! Buzăul, vizat de CODUL PORTOCALIU de CANICULĂ extins pentru finalul săptămânii Articolul următor Vicepremierul Marcel Ciolacu: „Suntem pregătiți să ne asumăm responsabilitatea” Buzăumedia pe Facebook Ultimele știri Serviciul de gestionare a câinilor fără stăpân, din Buzău, mai aproape de înființare! STIRI BUZAU A început Evaluarea Națională! STIRI BUZAU O nouă medalie prețioasă pentru tenisul de masă buzoian! STIRI BUZAU Liderul PSD Buzău, Romeo Lungu, propus la Dezvoltare, în Guvernul Veștea! STIRI BUZAU Compania de Apă Buzău: continuă investițiile în infrastructura de canalizare ADMINISTRATIV ANUNTURI BUZAU STIRI BUZAU Compania de Apă Buzău: furnizarea apei potabile va fi întreruptă în localitatea Bâscenii de Sus ADMINISTRATIV ANUNTURI BUZAU STIRI BUZAU Constantin Toma: S-a încheiat la Buzău cea de-a XXX-a ediție a Olimpiadei Balcanice de Matematică ADMINISTRATIV STIRI BUZAU Florin Ceparu: Râmnicul a generat ieri un moment istoric ADMINISTRATIV STIRI BUZAU Romeo Lungu, pe lista de propuneri în Guvernul Veștea ADMINISTRATIV POLITICA STIRI BUZAU VIDEO Parteneriat de colaborare dintre RM. Sărat și USAMV din București ADMINISTRATIV STIRI BUZAU STIRI SI REPORTAJE VIDEO